Vítejte

Na stránkách kadeřnického a kosmetického salonu Kateřiny Nohejlové-Haškovcové,

profesionální kadeřnice,trichologa a technologa firmy Framesi,vizážistky a finalistky mistrovství ČR v účesové tvorbě,se svým týmem zkušených odborníků se postará o to,abyste odcházela spokojená a krásná.

Našim přáním je,aby náš salon byl pro Vás ,,Oázou klidu a pohody“ a mohli jste si plně vychutnat všechny služby,které si zasloužíte.

Nabízíme Vám kompletní kadeřnické služby,Trichologii vlasů a pokožky,keratinové rekonstrukce,brazilský keratin,včetně prodlužování a zhušťování vlasů nejlepší světovou značkou 

Great Lengths

Vlastníme revoluční přístroj budoucnosti Roller Ball

 
 Který zkrátí dobu působení u kadeřnických procesů,uzavírá kutikulu vlasu,zajištuje nejefektivnější výsledky,kvality a lesku vlasu.

 

 

 

Kompletní kosmetické ošetření pleti

Poradenství,tipologii a vizážistiku.

 
 

Prodlužování řas 2D a 3D hedvábnými,norkovými řasami

 

 

https://www.facebook.com/salonkaterinynohejlove?fref=ts

 

 

Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate gland is the central section of a male's the reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate related can be found just in front of the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, in most cases really miserable and inconvenient for the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, often known as prostatitis, is the most common prostate-related condition in men younger than 55 years. Infections in the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of most kinds of prostate infection. It is brought on by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition of a particular defect in the gland along with the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be caused by trauma for the urinary tract or by infections via other areas from the body. A patient may feel testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal with the prostate defect accompanied by the utilization antibiotics and NSAIDs to help remedy the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not yet to establish what causes these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper weight loss program is important. These are some of the actions to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for overall health and will also also keep your urinary track clean.

2. Some studies declare that a few ejaculations a week will assist you to prevent cancer of the prostate.

3. Eat red meat moderately. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will raise the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most important measure to take to make sure a wholesome prostate is to choose regular prostate health screening. If you are forty years and above, you ought to select prostate examination at least 12 months.

Maximální spokojenost

Mnohokrát děkuji za prodloužení a zahuštění vlasů paní Kateřině. Při pohledu do zrcadla jsem měla slzy na krajíčku, když jsem viděla tu perfektně a profesionálně odvedenou práci. Máte zlaté ručičky Káťo!!! :-) Jste naprosto skvělá!!! Děkuji :-)

Re: Maximální spokojenost

Moc moc děkuji,mám ohromnou radost z Vaši spokojenosti :-)

velikánská pochvala a ještě větší dík.

Děvčata jste úúúúúžasný, díky

účes a líčení

Včera jsem byla líčena a byl mi učesán krásný účes. Byla jsem opravdu moc spokojená. :) Účes i líčení mi šlo krásně k šatům i šerpě.

Good info

Very nice site!

úžasný

Včera jsem byla na melírku a musím moc pochválit,přesně to co jsem leta očekávala od jiných kadeřnic-jsem našla až zde. Moc děkuji,jsou skvělé ohlasy

Vzkaz pro Kateřinu

Moc se těším na Vaše velké změny a to že se opět vracíte do práce,to je nejbáječnější zpráva. Už mi Vaše ručičky scházely. JSTE TOTIŽ NENAHRADITELNÁ.

Děkuji Ivana

nadšení

Ahojky všichni. I já se připojuji ke všem pochvalám. Nechválím kadeřnictví, ale ty šikovný lidičky uvnitř. To co mi holky vytvořily na svatbu, to se nevidí v zrcadle jen tak. Nikdy nezapomenu na ten první pohled do něj! Fakt to stálo za to!!!!!! Holky, kdyby Vás tak člověk mohl mít u sebe káždé ráno :-)

Nádhera

Dnes jsem navštivala salon a naprostá dokonalost. Dlouho už jsem neodcházela takhle nadšená a spokojená od kadeřnice. Moc moc doporučuji a určitě jsem tam nebyla naposledy.
Děkuji Kačko :-)

Přidat nový příspěvek

Reference

Balíčky svatebních účesů

Ceník svatebních balíčků od 1.1.2018 Salon Kateřiny Nohejlové Zkoušku zahrnujeme do finální ceny Svatební úkony mimo salon   +500Kč jednorázově Vlásenky,podložky,pérka,(extrémní) fixace je zahrnuta v ceně Záloha na rezervaci termínu 1500,- Nevěsta samostatně       ...

Andrea Němcová - Tv Nova

   Ke Kátě jezdím z Prahy už mnoho let a mnoho let, doufám, ještě budu. Následuji ji i její kadeřnické umění všude tam, kam Káťa jde. Na předchozí pracoviště, k ní domů i teď, do jejího nového a krásného salonu. Nejenže si vždy s mými vlasy skvěle poradí a nikdy neodcházím zklamaná,...