Vítejte

Na stránkách kadeřnického a kosmetického salonu Kateřiny Nohejlové-Haškovcové,

profesionální kadeřnice,trichologa a technologa firmy Framesi,vizážistky a finalistky mistrovství ČR v účesové tvorbě,se svým týmem zkušených odborníků se postará o to,abyste odcházela spokojená a krásná.

Našim přáním je,aby náš salon byl pro Vás ,,Oázou klidu a pohody“ a mohli jste si plně vychutnat všechny služby,které si zasloužíte.

Nabízíme Vám kompletní kadeřnické služby,Trichologii vlasů a pokožky,keratinové rekonstrukce,brazilský keratin,včetně prodlužování a zhušťování vlasů nejlepší světovou značkou 

Great Lengths

Vlastníme revoluční přístroj budoucnosti Roller Ball

 
 Který zkrátí dobu působení u kadeřnických procesů,uzavírá kutikulu vlasu,zajištuje nejefektivnější výsledky,kvality a lesku vlasu.

 

 

   

 

 

Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.

max spokojenost

Slečno Nohejlová,děkuji za vše :-)

pochvala

Dobrý den s radostí musím okomentovat salon slečny Kateřiny Nohejlové. Minulý týden jsem byla u ní na melíru a odcházele jsem nad míru spokojená....zlaté ručičky, výborná kadeřnice. Prostředí salónu velmi příjemné. Moc děkuji a přeji hodně spokojených zákaznic i v dalších letech.

REFERENCE, MANABE LADIES NIGHT 10.7.2010

Ahoj, zdravím Vás všechny, kteří jste zavítali na tyto stránky. Salon Kateřiny Nohejlové se Nám staral o návštěvníky exkluzivní párty MANABE LADIES NIGHT a jsem nucen konstatovat, že to byla opravdu velká hitparáda. Nové technologie slavili obrovský úspěch, ty známé zase vypilovávali k dokonalosti. Co k tomu více dodat? V Salonu Kateřiny Nohejlové pracují opravdoví profesionálové s úsměvem na rtech a spolupracovat s nimi byla opravdu radost.

Re: REFERENCE, MANABE LADIES NIGHT 10.7.2010

Omlouvám se, technologie slavily* samozřejmě, report z akce najdete na: www.manabe.cz

kačik

no jestli ty fotky sou z tvyho kadernictvi tak to ti ho zavidim :-) ja ne ne a ne zavidim sned o zadny skvely salonek ale moc ti to preju

Jednička :o)

Byla jsem maximálně spokojená,moc děkuji a jen doporučuji

Zlaté ručičky máte Káťo i to srdíčko,tak i štěstíčko Vám přeji a těším se na příští návštěvu. Byly výborné ohlasy na vlásky,tak Vám moc děkuji za vše.

kadeřnictví

Moc děkuji,takhle spokojená jsem nikdy,nikde nebyla.
Zdena

Poděkování

Moc děkuji za úžasnou proměnu, kterou jsem prošla v tomto salonu. Perfektní barva, krásný střih a dokonalé nalíčení mne udělaly o pár let mladší.
Děkuji a doporučuji!!!

Přidat nový příspěvek

Reference

Balíčky svatebních účesů

Ceník svatebních balíčků od 1.1.2018 Salon Kateřiny Nohejlové Zkoušku zahrnujeme do finální ceny Svatební úkony mimo salon   +500Kč jednorázově Vlásenky,podložky,pérka,(extrémní) fixace je zahrnuta v ceně Záloha na rezervaci termínu 1500,- Nevěsta samostatně       ...

Andrea Němcová - Tv Nova

   Ke Kátě jezdím z Prahy už mnoho let a mnoho let, doufám, ještě budu. Následuji ji i její kadeřnické umění všude tam, kam Káťa jde. Na předchozí pracoviště, k ní domů i teď, do jejího nového a krásného salonu. Nejenže si vždy s mými vlasy skvěle poradí a nikdy neodcházím zklamaná,...

O celulitidě

Co je celulitida

Celulitida   Co je to celulitida- jsou to nafouklé tukové buňky, které se dokáží zvětšit až                                 ...

Ceník kadeřnických služeb

V této rubrice nejsou žádné články.