Vítejte

Na stránkách kadeřnického a kosmetického salonu Kateřiny Nohejlové-Haškovcové,

profesionální kadeřnice,trichologa a technologa firmy Framesi,vizážistky a finalistky mistrovství ČR v účesové tvorbě,se svým týmem zkušených odborníků se postará o to,abyste odcházela spokojená a krásná.

Našim přáním je,aby náš salon byl pro Vás ,,Oázou klidu a pohody“ a mohli jste si plně vychutnat všechny služby,které si zasloužíte.

Nabízíme Vám kompletní kadeřnické služby,Trichologii vlasů a pokožky,keratinové rekonstrukce,brazilský keratin,včetně prodlužování a zhušťování vlasů nejlepší světovou značkou 

Great Lengths

Vlastníme revoluční přístroj budoucnosti Roller Ball

 
 Který zkrátí dobu působení u kadeřnických procesů,uzavírá kutikulu vlasu,zajištuje nejefektivnější výsledky,kvality a lesku vlasu.

 

 

   

 

 

Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.

oáza relaxu

oáza relaxu je pro mě salon slečny Kateřiny, která je výborná kadeřnice, skvělý člověk, milá a ochotná a má zvláštní schopnost kolem sebe podobně typy lidí soustředit, proto ať půjdete na vlasy, na nehty, na masáž, budete se cítit dobře. Ze salonu už jsem opakovaně odešla s krásnými vlasy od Katky, úžasným pocitem po skvělé Alenčině masáži a naposled také s prodlouženými řasami. Jsem prostě spokojená:-)

pochvala

Dobrý den, s radostí se přidávám k pochvalným komentářům, v úterý jsem byla v salonu na prodloužení vlasů ...slečna Katka je opravdu kouzelnice. díky patří taky slečně Hance za moje nové nehty. Takže ještě jednou díky za perfektně odvedenou práci a za příjemnou atmosféru., kterou v salonu vytváříte.

Kačka

Souhlasím,také nosím několik let prodloužené vlásky a vůbec nelituji investice,slečna Kačka je vážně šikovná,od té doby se za mnou neustále otáčí muži. Sebevědomí nepopsatelné :o)

Kačka


Ke Kačce jezdím z Písku pravidelně a druhým rokem mi prodlužuje vlásky, nadám na ní dopustit, je šikovná a skvělá hoka - všem vřele doporučuji investici do vlásků, protože se vám to vrátí !!!!!

:o)

Wauuuuu,nemá chybu :o)

Myslím,že už není ani co codat,vše je tu zmíněné :O)

Úžasné a konečně něco pořádného v Táboře.

Moc se Vám to povedlo.

Blahopřeji a přeji spousty úspěchů

1

co dodat,úžasný :-)

vřele doporučuji

Slečna Nohejlová umí s těma svýma ručičkama přímo kouzlit.
Čtyři roky jsem tady hledala kadeřnici a stále marně,už jsem našla a nedá se srovnat s tím,co jsem měla do teď.
Děkuji moc

Alča

Chodím na masáže k Alence a vždycky si tam báječně odpočinu. "Pokecáme", probereme kde co a ještě si užiju super masáž. Vřele doporučuji!!!

:-)

Krásná a pracovitá,to je selčna-šikovná :-) moc

Přidat nový příspěvek

Reference

Balíčky svatebních účesů

Ceník svatebních balíčků od 1.1.2018 Salon Kateřiny Nohejlové Zkoušku zahrnujeme do finální ceny Svatební úkony mimo salon   +500Kč jednorázově Vlásenky,podložky,pérka,(extrémní) fixace je zahrnuta v ceně Záloha na rezervaci termínu 1500,- Nevěsta samostatně       ...

Andrea Němcová - Tv Nova

   Ke Kátě jezdím z Prahy už mnoho let a mnoho let, doufám, ještě budu. Následuji ji i její kadeřnické umění všude tam, kam Káťa jde. Na předchozí pracoviště, k ní domů i teď, do jejího nového a krásného salonu. Nejenže si vždy s mými vlasy skvěle poradí a nikdy neodcházím zklamaná,...

O celulitidě

Co je celulitida

Celulitida   Co je to celulitida- jsou to nafouklé tukové buňky, které se dokáží zvětšit až                                 ...

Ceník kadeřnických služeb

V této rubrice nejsou žádné články.