Vítejte

Na stránkách kadeřnického a kosmetického salonu Kateřiny Nohejlové-Haškovcové,

profesionální kadeřnice,trichologa a technologa firmy Framesi,vizážistky a finalistky mistrovství ČR v účesové tvorbě,se svým týmem zkušených odborníků se postará o to,abyste odcházela spokojená a krásná.

Našim přáním je,aby náš salon byl pro Vás ,,Oázou klidu a pohody“ a mohli jste si plně vychutnat všechny služby,které si zasloužíte.

Nabízíme Vám kompletní kadeřnické služby,Trichologii vlasů a pokožky,keratinové rekonstrukce,brazilský keratin,včetně prodlužování a zhušťování vlasů nejlepší světovou značkou 

Great Lengths

Vlastníme revoluční přístroj budoucnosti Roller Ball

 
 Který zkrátí dobu působení u kadeřnických procesů,uzavírá kutikulu vlasu,zajištuje nejefektivnější výsledky,kvality a lesku vlasu.

 

 

   

 

 

Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.

Re: Maximální spokojenost

Moc moc děkuji,mám ohromnou radost z Vaši spokojenosti :-)

velikánská pochvala a ještě větší dík.

Děvčata jste úúúúúžasný, díky

účes a líčení

Včera jsem byla líčena a byl mi učesán krásný účes. Byla jsem opravdu moc spokojená. :) Účes i líčení mi šlo krásně k šatům i šerpě.

Good info

Very nice site!

úžasný

Včera jsem byla na melírku a musím moc pochválit,přesně to co jsem leta očekávala od jiných kadeřnic-jsem našla až zde. Moc děkuji,jsou skvělé ohlasy

Vzkaz pro Kateřinu

Moc se těším na Vaše velké změny a to že se opět vracíte do práce,to je nejbáječnější zpráva. Už mi Vaše ručičky scházely. JSTE TOTIŽ NENAHRADITELNÁ.

Děkuji Ivana

nadšení

Ahojky všichni. I já se připojuji ke všem pochvalám. Nechválím kadeřnictví, ale ty šikovný lidičky uvnitř. To co mi holky vytvořily na svatbu, to se nevidí v zrcadle jen tak. Nikdy nezapomenu na ten první pohled do něj! Fakt to stálo za to!!!!!! Holky, kdyby Vás tak člověk mohl mít u sebe káždé ráno :-)

Nádhera

Dnes jsem navštivala salon a naprostá dokonalost. Dlouho už jsem neodcházela takhle nadšená a spokojená od kadeřnice. Moc moc doporučuji a určitě jsem tam nebyla naposledy.
Děkuji Kačko :-)

max spokojenost

Slečno Nohejlová,děkuji za vše :-)

pochvala

Dobrý den s radostí musím okomentovat salon slečny Kateřiny Nohejlové. Minulý týden jsem byla u ní na melíru a odcházele jsem nad míru spokojená....zlaté ručičky, výborná kadeřnice. Prostředí salónu velmi příjemné. Moc děkuji a přeji hodně spokojených zákaznic i v dalších letech.

Přidat nový příspěvek

Reference

Balíčky svatebních účesů

Ceník svatebních balíčků od 1.1.2018 Salon Kateřiny Nohejlové Zkoušku zahrnujeme do finální ceny Svatební úkony mimo salon   +500Kč jednorázově Vlásenky,podložky,pérka,(extrémní) fixace je zahrnuta v ceně Záloha na rezervaci termínu 1500,- Nevěsta samostatně       ...

Andrea Němcová - Tv Nova

   Ke Kátě jezdím z Prahy už mnoho let a mnoho let, doufám, ještě budu. Následuji ji i její kadeřnické umění všude tam, kam Káťa jde. Na předchozí pracoviště, k ní domů i teď, do jejího nového a krásného salonu. Nejenže si vždy s mými vlasy skvěle poradí a nikdy neodcházím zklamaná,...

O celulitidě

Co je celulitida

Celulitida   Co je to celulitida- jsou to nafouklé tukové buňky, které se dokáží zvětšit až                                 ...

Ceník kadeřnických služeb

V této rubrice nejsou žádné články.