Vítejte

Na stránkách kadeřnického a kosmetického salonu Kateřiny Nohejlové-Haškovcové,

profesionální kadeřnice,trichologa a technologa firmy Framesi,vizážistky a finalistky mistrovství ČR v účesové tvorbě,se svým týmem zkušených odborníků se postará o to,abyste odcházela spokojená a krásná.

Našim přáním je,aby náš salon byl pro Vás ,,Oázou klidu a pohody“ a mohli jste si plně vychutnat všechny služby,které si zasloužíte.

Nabízíme Vám kompletní kadeřnické služby,Trichologii vlasů a pokožky,keratinové rekonstrukce,brazilský keratin,včetně prodlužování a zhušťování vlasů nejlepší světovou značkou 

Great Lengths

Vlastníme revoluční přístroj budoucnosti Roller Ball

 
 Který zkrátí dobu působení u kadeřnických procesů,uzavírá kutikulu vlasu,zajištuje nejefektivnější výsledky,kvality a lesku vlasu.

 

 

   

 

 

Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.

Super

Jste nejlepší. Za Katkou jezdím už několik let.Vždy jsem byla moc spokojená. teď ještě vlastní,krásný salon,krásné prostředí,čistoučké,útulné,příjemné. Co si přét víc,než když v příjemném prostředí ze sebe nechá ženská udělat krásku. A Katka to umí!!!

perfekní


Jsem spokojena s Vaší schopností poradit,protože já tu představivost nemám a vždy odhadnete,co mi sedne,to velice oceňuji.
A ampulky na padání mi moc poholy.děkuji

SUPER

Také maximální spokojenost,konečně také něco pořádného tady na jihu :-)

nejlepší

Tento salon je nejlepší z celého Tábora.Příjemné prostředí,kava super,kolektiv na jedničku.Jen tak dál.Přeji hodně štěstí!!:-)

výborné

máte krásné prostředí,kolektiv a péči.
Děkuji

buonossima parrucchiera

Nevěřímv tomu, že sem může někdo něco takového napsat. A ani v nejmenším nevěřím tomu, že by Kačka někomu zničila vlasy. Každý kdo Kačenku zná, ví jak je šikovná a jestli si ta paní myslí, že odradí klienty, tak to se tedy pěkně plete.
Kačenko nic si s toho nedělej a jen tak dál. Jsi kadeřnice na kterou nedám dopustit:)

Masáže

V salonu Katky Nohejlové je to naprosto žůžo. Nádherná atmosféra a briliantové ručičky slečny Alenky. Ty její masáže jsou jako dar od boha. Velice mi pomáhá. Vždy si nádherně odpočinu a uvolním. No prostě skvělá atmosféra a báječný člověk, prostě sen. Moc děkuji.

Jak Vám tohle sem mohl někdo napsat?
Že neví,co je na Vašem salonu tak úžasného?
Tak proč tam tedy chodí?
Asi třeba čeká zámek,nebo co,vždyť je u Vás krásně.
Kdyby tomu bylo tak,jak píše,tak něvěřím,že ve Vašem věku by jste to dotahla tam,kde jste,skládám Vám veliký obdiv,jste velmi silná osobnost.

Jezdila jsem i k p.Měchurové-stříhání 2000,- bez barvy a ani náhodou mi nikdy neudělala to,co mám od Vás a s melírem,barvou a stříháním za poloviční cen,a to je prezentovaná jako jednička.

Jste vážně moc šikovná a vždy si za Váma ráda i z té Prahy dojedu.

Lidi jsou zlí a nelamte si z nich hlavu,nějaká zamindrákovaná "nejmenovaná" Vás přece nerozhodí-ne?
Vždyť Vám to neumí ani pořádně napsat...

Budu se těšit na příští návštěvu,útulné prostředí a úsměv,který pohladí na duši.
Jinak web se Vám také moc povedl.
S pozdravem
Voborská

super

moc hezke prostredi,vyborny kolektiv bylo mi u vas fajn.A Kacko ty pani co piše o znicenem meliru ani trochu neverim.Pozdrav z Kamenice a tesim se na priste.

super

moc hezke prostredi,vyborny kolektiv bylo mi u vas fajn.A Kacko ty pani co piše o znicenem meliru ani trochu neverim.Pozdrav z Kamenice a tesim se na priste.

Přidat nový příspěvek

Reference

Balíčky svatebních účesů

Ceník svatebních balíčků od 1.1.2018 Salon Kateřiny Nohejlové Zkoušku zahrnujeme do finální ceny Svatební úkony mimo salon   +500Kč jednorázově Vlásenky,podložky,pérka,(extrémní) fixace je zahrnuta v ceně Záloha na rezervaci termínu 1500,- Nevěsta samostatně       ...

Andrea Němcová - Tv Nova

   Ke Kátě jezdím z Prahy už mnoho let a mnoho let, doufám, ještě budu. Následuji ji i její kadeřnické umění všude tam, kam Káťa jde. Na předchozí pracoviště, k ní domů i teď, do jejího nového a krásného salonu. Nejenže si vždy s mými vlasy skvěle poradí a nikdy neodcházím zklamaná,...

O celulitidě

Co je celulitida

Celulitida   Co je to celulitida- jsou to nafouklé tukové buňky, které se dokáží zvětšit až                                 ...

Ceník kadeřnických služeb

V této rubrice nejsou žádné články.