Reference

Balíčky svatebních účesů

Ceník svatebních balíčků od 1.1.2018 Salon Kateřiny Nohejlové Zkoušku zahrnujeme do finální ceny Svatební úkony mimo salon   +500Kč jednorázově Vlásenky,podložky,pérka,(extrémní) fixace je zahrnuta v ceně Záloha na rezervaci termínu 1500,- Nevěsta samostatně                                                   1800-3500Kč Styling ženicha                                                              150Kč Klasická,jednoduchá úprava svatebčanů             350,- Foukaná v salonu                           ...

Andrea Němcová - Tv Nova

   Ke Kátě jezdím z Prahy už mnoho let a mnoho let, doufám, ještě budu. Následuji ji i její kadeřnické umění všude tam, kam Káťa jde. Na předchozí pracoviště, k ní domů i teď, do jejího nového a krásného salonu. Nejenže si vždy s mými vlasy skvěle poradí a nikdy neodcházím zklamaná, ale jako bonus přidává vždy i úsměv a milou náladu. Už se těším, až k ní opět zavítám. Andrea Němcová, moderátorka a vedoucí pořadu Střepiny, TV Nova

Diskuse

zhuštění vlasů

Dobrý den, mám krátké, řídké vlasy (po lécích mi vypadaly a zřejmě se zničily kořínky, nové nerostou), jen vepředu, na temeni žádný velký problém) je možné to nějak řešit u vás?

Prodložení

Dobrý den, chtěla jsem se prosím zeptat, v jaké cenové kategorii se pohybuje prodloužení vlasů? Prameny cca 50 cm. Děkuji za Vaši odpověď.

Re: Prodložení

Dobrý den
U 50cm je 160,- pramenem

Poděkování

Maximální spokojenost s prací i prostředím :-)
Nikde jsem takovou péči neměla

Re: Poděkování

Moc děkujeme a vážíme si Vaší spokojenosti

Prodloužení řas

Cena neodpovidá kvalite !!!

Re: Prodloužení řas

Dobrý den,pokud jste u nás nebyla s řasami spokojená,kontaktujte nás a jde určitě řešit reklamace.
Ještě nepřišla žádná negativní vazba na řasy,tak by nás zároveň zajímal důvod nespokojenosti.
Naopak,Míša Nábělková pracuje s nejkvalitnějším materiálem a drží se trendu a přirozenosti

Prodloužení řas

Dobrý den,
chci se zeptat od jaké značky máte řasy?
A jakou obj. čekací dobu?
Mockrát vám děkuji za odpověď a hezký den.

Re: Prodloužení řas

dobry den, pozadala bych vas o kontaktovani, at muzem vse probrat. dekuji s pozdravem michaela nabelkova, 725386390

Prodloužení


Po několika letech ježdění k různým kadeřnicím jsem objevila salón p. Haškovcové , i z důvodu prodlužování vlasů. Nejsem člověk , který se běžně zapojuje do jakýchkoliv recenzí či hodnocení, tentokrát ale musím. Prodloužené vlásky super, p. Haškovcová skutečná profesionálka. A co mě dostalo navíc : odborný výklad, její znalosti v oboru, neskutečně příjemná a pohodová atmosféra, milý úsměv, pozitivní nálada všech, nadstandardní servis po celou dobu. O vybavení přístroji, masažním křesle aj. ... Vlásky drží, vypadají přirozeně, zde skutečně je vidět že to dělá profesionál. Děkuji . Iva. Č.

Přidat nový příspěvek