Vítejte

Na stránkách kadeřnického a kosmetického salonu Kateřiny Nohejlové-Haškovcové,

profesionální kadeřnice,trichologa a technologa firmy Framesi,vizážistky a finalistky mistrovství ČR v účesové tvorbě,se svým týmem zkušených odborníků se postará o to,abyste odcházela spokojená a krásná.

Našim přáním je,aby náš salon byl pro Vás ,,Oázou klidu a pohody“ a mohli jste si plně vychutnat všechny služby,které si zasloužíte.

Nabízíme Vám kompletní kadeřnické služby,Trichologii vlasů a pokožky,keratinové rekonstrukce,brazilský keratin,včetně prodlužování a zhušťování vlasů nejlepší světovou značkou 

Great Lengths

Vlastníme revoluční přístroj budoucnosti Roller Ball

 
 Který zkrátí dobu působení u kadeřnických procesů,uzavírá kutikulu vlasu,zajištuje nejefektivnější výsledky,kvality a lesku vlasu.

 

 

   

 

 

Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.

pochvala

Dobrý den, s radostí se přidávám k pochvalným komentářům, v úterý jsem byla v salonu na prodloužení vlasů ...slečna Katka je opravdu kouzelnice. díky patří taky slečně Hance za moje nové nehty. Takže ještě jednou díky za perfektně odvedenou práci a za příjemnou atmosféru., kterou v salonu vytváříte.

Kačka

Souhlasím,také nosím několik let prodloužené vlásky a vůbec nelituji investice,slečna Kačka je vážně šikovná,od té doby se za mnou neustále otáčí muži. Sebevědomí nepopsatelné :o)

Kačka


Ke Kačce jezdím z Písku pravidelně a druhým rokem mi prodlužuje vlásky, nadám na ní dopustit, je šikovná a skvělá hoka - všem vřele doporučuji investici do vlásků, protože se vám to vrátí !!!!!

:o)

Wauuuuu,nemá chybu :o)

Myslím,že už není ani co codat,vše je tu zmíněné :O)

Úžasné a konečně něco pořádného v Táboře.

Moc se Vám to povedlo.

Blahopřeji a přeji spousty úspěchů

1

co dodat,úžasný :-)

vřele doporučuji

Slečna Nohejlová umí s těma svýma ručičkama přímo kouzlit.
Čtyři roky jsem tady hledala kadeřnici a stále marně,už jsem našla a nedá se srovnat s tím,co jsem měla do teď.
Děkuji moc

Alča

Chodím na masáže k Alence a vždycky si tam báječně odpočinu. "Pokecáme", probereme kde co a ještě si užiju super masáž. Vřele doporučuji!!!

:-)

Krásná a pracovitá,to je selčna-šikovná :-) moc

Obdivuji velice,tak mladá a šikovná slečna............Také klobouk dolů.........
Vážně sluníčko :-)

Přidat nový příspěvek

Reference

Balíčky svatebních účesů

Ceník svatebních balíčků od 1.1.2018 Salon Kateřiny Nohejlové Zkoušku zahrnujeme do finální ceny Svatební úkony mimo salon   +500Kč jednorázově Vlásenky,podložky,pérka,(extrémní) fixace je zahrnuta v ceně Záloha na rezervaci termínu 1500,- Nevěsta samostatně       ...

Andrea Němcová - Tv Nova

   Ke Kátě jezdím z Prahy už mnoho let a mnoho let, doufám, ještě budu. Následuji ji i její kadeřnické umění všude tam, kam Káťa jde. Na předchozí pracoviště, k ní domů i teď, do jejího nového a krásného salonu. Nejenže si vždy s mými vlasy skvěle poradí a nikdy neodcházím zklamaná,...

O celulitidě

Co je celulitida

Celulitida   Co je to celulitida- jsou to nafouklé tukové buňky, které se dokáží zvětšit až                                 ...

Ceník kadeřnických služeb

V této rubrice nejsou žádné články.